Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Konu Başlıkları
- Teslimat İptal İade Şartları
- Gizlilik İlkesi
- Hakkımızda
- Güvenlik İlkeleri
- Tüketici Hakları
- İletişim Bilgileri
- Kargo ve Teslimat Bilgileri
- Sıkça Sorulanlar
- Müşteri Hizmetleri
- Satış Sözleşmesi
- Yüzük Ölçüsü Hesaplama
Güvenlik İlkeleri

Kredi kart bilgileriniz tilsimci.com sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

tilsimci.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. tilsimci.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

tilsimci.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı tilsimci.com sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

tilsimci.com sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. tilsimci.com tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

tilsimci.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

tilsimci.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.
Güvenlik İlkeleri